אודות


שכונת 'נווה שאנן' בתל אביב, שכונה בעלת עבר זוהר והווה מאתגר במיוחד נמצאת במגמה חד כיוונית של עזיבה ונטישה, בעקבות מספר השוהים הבלתי חוקיים ההולך וגדל. ישיבת "עוז ואמונה" בראשות הרב אטינגר הממוקמת בלב ליבה של השכונה החבולה פועלת, דווקא שם במטרה לחזק ולשקם את השכונה ואת תושביה היהודים, להזרים דם חדש בעורקיה, ולהשיב לה את הצביון היהודי והרוחני.הישיבה מפעילה פעילויות בנושאי יהדות לרווחת תושבי השכונה.

אודות
שכונת 'נווה שאנן' בתל אביב, שכונה בעלת עבר זוהר
 והווה מאתגר במיוחד
נמצאת במגמה חד כיוונית של עזיבה ונטישה,
בעקבות מספר השוהים הבלתי חוקיים ההולך וגדל.
ישיבת ההסדר  "עוז ואמונה" בראשות ומיסדו הרב אחיעד אטינגר הי"ד  הממוקמת בלב ליבה של השכונה החבולה פועלת, דווקא שם במטרה לחזק ולשקם את השכונה  ואת תושביה היהודים, להזרים דם חדש בעורקיה, ולהשיב לה את הצביון היהודי והרוחני.הישיבה מפעילה פעילויות בנושאי יהדות לרווחת תושבי השכונה.

נוכחות הישיבה בשכונה מעניקה לתושביה היהודים תקווה ואמונה כי שיקום השכונה אפשרי!

מטרת הישיבה, להעניק חיזוק דמוגרפי ומוראלי לתושבי השכונה היהודים. תלמידי הישיבה בחרו להגיע דווקא לשם על מנת להעביר מסר לתושביה כי הם לא לבד.

בזכותכם, נוכל ליצור עשייה יהודית בשכונה לרווחת תושביה היהודים, ולחזק את האוכלוסיה היהודית באמצעות הבאתם של  זוגות צעיריםשיחזקו את השכונה כמה שיותר.

צריכים אתכם כדי שנוכל לפעול בכל הכוח והרוח!
 
למה שיהיה אכפת לכם?
בעיית המהגרים הבלתי חוקים בישראל נמצאת כרגע בתל אביב, אבל שלוחתיה מגיעות כבר לערים נוספות ברחבי הארץ. ערד, אשדוד,פתח תקווה.. אם לא נבלום את הבעיה עכשיו, השוהים הבלתי חוקיים ישארו ויקבלו חיזוק ולגיטימציה להתרחב לכל הארץ.

מי אנחנו?
לפני כשנה הגענו לשכונה הכי מבלבלת בישראל- שכונת נווה שאנן שבדרום תל אביב והקמנו את ישיבת "עוז ואמונה". הישיבה פועלת למען הקהילה שנותרה בשכונה ומחזקת את חבריה בפעילויות לרווחת הקהילה היהודית, שיעורי תורה וחיזוק האוכלוסיה היהודית בשכונה.

הייחודיות שלנו
יש עוד גורמים שלקחו על עצמם למגר את תופעת ההסתננות הבלתי חוקית לישראל על כל השלכותיה. גורמים אלו פועלים במישור התקשורתי והמשפטי וזוכים לתמיכה ציבורית ולתרומות שמאפשרות את מאבקם, בשם כולנו. אנחנו משלימים את פעילותם בכך שאנחנו יושבים פיזית בתוך השכונה ומעניקים לתושביה את היהדות, השייכות וביטחון.
עם זאת, לא די בנוכחות היהודית הקיימת כיום בשכונה. כדי שנוכל להביא לשכונה תושבים יהודים נוספים ולחזק את היהדות השכונה אנו זקוקים לתמיכתכם.בואו נחזיר ביחד את הפנים היהודיות, את מעשי החסד, לימוד התורה והאווירה הישראלית לשכונת נווה שאנן של תל אביב היפיפייה!
 בונים את ישיבת "עוז ואמונה" כעוגן לקיום יהודי בדרום תל אביב וצריכים מאוד את עזרתכם!