מידע לשבו"ש


מידע לשבו"ש

אתה נמצא בנקודת מפנה בחייך. אתה עומד בצומת גדולה עם הרבה נתיבים ומעט תמרורים. 

האפשרויות רבות ומגוונות.

אתה מתלבט. קצת מבולבל. אתה מחפש מקום שלא תבזבז בו את זמנך. מקום שיוכל להעצים אותך ולפתח את הכשרונות הטמונים בך. מקום שיבנה בך אישיות.

אנחנו בהחלט מבינים את הצורך הזה.

אנחנו מבינים את הרצון שלך להרגיש בטוח בישיבה שתבחר.


 הישיבה הוקמה לפני 3 שנים, והיא ממוקמת בשכונת נווה שאנן בתל אביב. בישיבה יש מסלול הסדר וכן מסלול לישיבה גבוהה (דח"ש). המטרה המרכזית של הישיבה היא להצמיח תלמידים שאוהבים את התורה וחיים אותה בכל מקום ובכל זמן, והכל מתוך חיבור לכלל הגוונים בעם ישראל ובפרט עם יהודים שרוצים להתקרב ולהתחזק ביהדותם, וכן מתוך תרומה תמידית לשכבות החלשות של האוכלוסיה.


שכונת נווה שאנן מאוכלסת ברובה במשפחות במצב סוציו- אקונומי נמוך עד בינוני ובמשפחות קשות יום, וכן בעשרות אלפי מסתננים שטשטשו את העבר היהודי המופאר של השכונה וגרמו לתושבים המקומיים להרגיש מנוכרים בסביבתם הטבעית. הישיבה שמה לה מטרה לתרום לשכונה בהחזרת הצביון היהודי, והרמת קרנה של תורה באזור כולו. תלמידי הישיבה מארגנים ריקודי דגלים, התוועדויות מיוחדות לציבור הרחב לקראת חגי ישראל וסיורים לקבוצות. התלמידים מחזקים את התושבים בבתי הכנסת ומקיימים פעילויות מגוונות עם ילדים, נוער ומבוגרים. הפעילויות כוללות לימוד בחברותא, חונכות אישית, הכנה לבר מצווה, הצגות, הפעלות ועוד. 


תושבים רבים רואים בישיבה מגדל אור של תקווה ושל חיים בהפרחת השממה הרוחנית ובהיות המקום כבית רוחני עבורם. עינייהם נשואות בהערצה לערכים שמביאים איתם התלמידים: ערבות הדדית, רוח של שליחות והתנדבות, אכפתיות ודאגה, שמחת חיים, שאפתנות וגיוס ליחידות המובחרות בצה"ל. 

הישיבה מפיחה רוח חיים חדשה ורעננה בשכונה ובאזור כולו, והאוירה הטובה הזאת מורגשת היטב.


מזמינים אותך להיות שותף למשפחה ולהיות חלק ממשהו גדול!

לפרטים :054-437-5236 : שמואל בוכריס

ולהרשמה: לחצו כאן